portfolio
Авторська система для тих, хто бажає керувати автівкою впевнено і без побоювання.


Pilot Drive Club

Послуги

Курс на автодромі для новачків

about-image

Кермування з “0”, та підготовка до здачі на майданчику

Кермування з нуля, під керівництвом досвідченого тренера - це більше, ніж просто формальна здача майданчика і отримання водійського посвідчення. Це фундаментальні навички, необхідні для новачка, що вперше сідає за кермо самостійно. Програма початкової водійської підготовки - це перший ступінь на шляху до водійської майстерності. Пройшовши її, ви зрозумієте, чому важливо не лише здати на права, але і із самого початку навчитися акуратно, упевнено і комфортно кермувати автівкою. Після закінчення базового курсу Початкової підготовки логічним продовженням розвитку водійської майстерності буде другий ступінь - програма "Контраварійне кермування". Це практика для тих, хто вже освоїв базові елементи. І в першу чергу - це м'язові рефлекси, в які переходить теоретичний матеріал. Моторні рефлекси, закріплені під час проходження програми, залишаються з вами назавжди.
Програма курсу:
1 Посадка за кермом. Підготовка робочого місця водія.
2 Положення рук на кермі. Способи кермування.
3 Постановка ніг. Робота з педальним вузлом.
4 Перемикання передач.
5 Як вірно рушити з місця. Розгін. Рух на постійній швидкості. Зупинка.
6 Елементарне маневрування.
7 Розвиток почуття динамічних габаритів автомобіля.
8 Вироблення алгоритму при заїзді у бокс.
9 Парковка - типи і їх відпрацювання.
10 Для тих, хто готується до складання іспиту в МРЭО - відробіток елементів екзаменаційного майданчика.

ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ

Місце проведення : На розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 заняття - 60 хвилин
Автомобіль: клієнта / школи 800 ₴

ПОВНИЙ КУРС

Місце проведення : На розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 10 занять по 60 хвилин
Автомобіль: клієнта/школи 7 200 ₴

Курси для дітей і підлітків

about-image

Дитяче кермування - прекрасний спосіб розвитку моторики, координації рухів і реакції одночасно!

Навчання з кермування проводяться на закритому полігоні, тому перші акуратні кроки у світ автомобіля, з чистого аркуша, робляться в атмосфері повної безпеки. Уроки посилюють дитячу цікавість до навчання в ігровому форматі, а необхідні для життя ПДД сприймаються набагато краще, коли вони бачать їх наочну взаємодію з фізичними законами руху автівки.
Дитині прищеплюється почуття врівноваженої відповідальності під час керування транспортним засобом підвищеної небезпеки.
Дитяче кермування - прекрасний спосіб розвитку моторики, координації рухів і реакції одночасно. Крім того, водійська майстерність, розвинена в підлітковому віці, позбавить вже дорослу людину від лячності перед шляхом, від невпевненості і незграбності під час перших виїздів.
Також, під час заняття діти в ігровій і захоплюючій формі вивчають закони фізики і механіки, поведінкової етики і культури взаємодії з іншими людьми за допомогою автомобіля.
Програма курса
1 Вивчення органів керування автомобілем: кермо, педалі, важіль перемикання передач - і як з усім цим швидко впоратися.
2 Просто - про складне. Чому автомобіль їде? Легкий спосіб почати рух.
3 Як зручно і вірно всістися за кермом, щоб до всього дотягнутися.
4 Комфортне кермування. Як тримати кермо, коли їдеш прямо і як краще повернути, щоб потрапити в поворот, Вправа "прямик-разворот".
5 Як вірно і вчасно використати "газ", "гальмо" і "зчеплення". Прості комбінації для руху, Вправа "розгін-гальмування".
6 Перемикання передач без поспіху.
7 Вправи на розвиток почуття габаритів автомобіля.
8 Для дітей віку 16-18 років - відробіток усіх елементів іспитового майданчика для успішної здачі іспиту в МРЕО.
9 Фінальна міні-траса для комплексного закріплення нових знань.

ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 заняття 90 хвилин
Автомобіль: клієнта/школи 400 ₴

ПОВНИЙ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми :особисто
Тривалість програми : 5 занять по 90 хвилин
Автомобіль: клієнта/школи 5 600 ₴

Курс контраварійної підготовки

about-image

Зараз, як ніколи, актуально саме контраварійне керування - Ви почуватимете себе впевнено і навчитеся запобігати аварійним ситуаціям на дорозі!

Контраварійне водіння - більше, ніж необхідність! В першу чергу, це вміння не потрапляти в небезпечні дорожні ситуації або максимально безболісно з них виходити. До числа таких випадків можна віднести найбанальніші і поширеніші, наприклад, некоректний обгін вашого автомобіля іншим водієм, чи мотоцикліст, що нізвідки з'явився, або несвоєчасно помічений вами червоний сигнал світлофора або автівка з невідомих причин починає плужить передніми колесами назовні повороту - починається знос передньої осі.
Немає принципової різниці, який збіг обставин в даний час привів до порушення нормальної фізики між об'єктами "автомобіль - дорога". Важливо, якою конкретною практичною дією і максимально швидко без роздумів повернути автомобіль в стабільний стан.
Єдиний засіб уникнути серйозних ексцесів - своєчасно пройти повний курс контраварійної підготовки під керівництвом фахового тренера.
Важливий бонус навчання у інструкторів Pilot Drive - їх багаторічний досвід нештатних і аварійних ситуацій, з лишком отриманий в перегонах та житті.
Навчання з програми школи - це оперативна і професійна підготовка до реалій руху в місті і в тривалих подорожах за містом. Тому саме спортсмени вчать "цивільних" краще всього: вони знають, як вижати з автомобіля максимум, як добитися від себе ідеальної концентрації у будь-яких обставинах, як "бачити" і "відчувати" не лише шлях, але і поведінку інших водіїв, не завжди досвідчених, не завжди етичних і дуже часто - агресивно налаштованих.
Програма курса
1 Ефективна праця з органами управління автомобілем.
2 Пасивні елементи безпеки
3 Ефективне гальмування.
4 Техніки проходження простих поворотів. Принципи. Траєкторії.
5 Екстрене гальмування. АБС - вірне використання.
6 Екстрений об'їзд перешкоди.
7 Профілактичних дій від втрати курсової стійкості автомобіля.
8 Тестова траса.

ТЕСТОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 зайняття, 90 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 4 000₴

ПОВНИЙ КУРС
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 5 занять по 90 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 17 000 ₴

Курси екстремального кермування

about-image

Екстремальне керування -программа, покликана забезпечити безпеку водіям у нештатних ситуаціях.


Багато водіїв вважають, що курси екстремального водіння їм не потрібні - адже це щось з області спорту і любові до адреналіну. У реальності все не так - у екстремальної підготовки є абсолютно практичний сенс з точки зору активної безпеки.
На жаль, бувають часи, коли водій може опинитися в нештатній ситуації. Такі моменти можна сміливо розділити на дві основні категорії: перша - виникає із-за раптової перешкоди на дорозі і вимагає застосування екстреного гальмування, а друга - із-за втрати зчеплення коліс з дорогою, що викликає необхідність в стабілізації автомобіля з ковзання.
Таким чином, незважаючи на те, що екстремальне водіння дає навички, наближені до автоспорту, вони в першу чергу потрібні для гідного рівня активної безпеки на шляхах громадського користування.
У Pilot Drive з вами займаються професійні автогонщики.
Вони не просто добре знають теорію, вони перевіряли свої знання і вміння на собі.
В умовах, де будь-яка помилка може коштувати занадто коштовно, щоб її припустити. Влітку - це завищена швидкість руху по оптимальних траєкторіях і вміння реалізувати добрий темп на трасі, взимку - вміння керувати автомобілем у контрольованому знесенні.
Ви отримуєте нові знання і відчуття, пізнаєте себе.
Бажана, але не обов'язкова, умова проходження програми: декілька років стажу водіння, навички контраварійного кермування!
Низка запитань, які розглядаються в курсі, можуть бути незрозумілі новачками в повному об'ємі. Курс екстремального водіння призначений швидше для тих, хто готовий почути і усвідомити усі тонкощі взаємодії з дистабилізірованою автівкою.
Программа курса
1 Принципи активного керування автомобілем
2 Техніки проходження складних поворотів
3 Побудова складних траєкторій руху в зв'язках поворотів
4 Гальмування в повороті
5 Способів стабілізації машини із занесення
6 Контрольоване ковзання/ силове знесення ( зимовий час)
7 Тестова траса

ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 зайняття, 90 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 4200 ₴

ПОВНИЙ КУРС Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 5 занять по 90 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 18 000 ₴

Курс Леді за кермом

about-image

Людина не народжується з бензином в крові, і ніхто не сідає за кермо в перший раз з ідеальними навичками. Керування автомобілем - це процес, доступний кожному, і гендерні забобони не мають ніякого сенсу .Проте, існують спеціальні курси водіння для жінок. Чим вони відрізняються від класичних?


Курси водіння для жінок в Pilot Drive School відрізняються від класичної автошкільної практики настільки, що можна сміливо назвати це двома різними екосистемами.За більш ніж 20 років викладацької праці ми зібрали вагому статистику: немає "навчальних", “не пристосованих” до кермування жінок.
У послужному списку нашої команди - десятки автоспортсменок, фахових гонщиць, і сотні пані, які чудово керують автівкою по місту. Різниці в талантах, вміннях і рефлексах між статевими представниками немає.
Чому вважається, що жінки водять машину гірше?
Причина для появи такої масової помилки проста: жінки користуються сімейним автомобілем за залишковим принципом, тому часто не мають можливості відпрацювати стійкі м'язові рефлекси. Їм доводиться постійно стикатися з критикою сторонніх людей і "архетипами", нав'язаними суспільством. І, нарешті, на плечах відповідальності жінки лежить цілий список питань, які треба тримати в голові водночасно. Що заважає концентрації і безпомилковому водінню. Але, якщо ці перешкоди для навчання усунути, практика і статистика наочно демонструють: жінки нічим не заслужили скепсису у свою адресу.
Ці курси призначенні для жінок, що вчаться в автошколі або що тільки її закінчили.
Вони прекрасно доповнюють автошкільний курс підготовки для складання практичного іспиту в МРЭО, можуть ефективно замінити додаткову "докатку" з інструктором. Також підходять жінкам - водіям із стажем до трьох років, або тих кому лячно керувати автівкою.
Крім того, курси кермування для жінок в Pilot Drive School дають унікальні знання по безпечному перевезенню дітей.
Для просунутих водіїв-жінок, а також тих, хто пройшов початкову підготовку, ми створили спеціальний курс екстремально-контраварійного водіння.
Основний сенс цієї програми зовсім не в сліпому екстримі і лоскотанні нервів завищеною швидкістю, а в отриманні тверезої оцінки своїх можливостей і конкретних практичних навичках у використанні спортивних елементів управління автомобілем на тестовій міні трасі до і після проходження програми.
Программа курса
1 Посадка за кермом. Підготовка робочого місця водія. Відповідні стилі одягу для управління автомобілем.
2 Положення рук на кермі. Способи кермування. Кермування і манікюр - особливості.
3 Постановка ніг. Робота з педальним вузлом. Вірний вибір взуття.
4 Перемикання передач (для тих, що навчається на автомобілі з МКПП).
5 Рух з місця. Розгін. Рух на постійній швидкості. Зупинка.
6 Елементарне маневрування.
7 Розвиток почуття динамічних габаритів автомобіля.
8 Вироблення алгоритму дій при заїзді у бокс.
9 Відпрацьовка усіх видів парковки - відробіток простих, але дієвих алгоритмів.
10 Дитина в салоні автомобіля. Коригування роботи пасивних систем безпеки автомобіля. Де і як правильно встановити і використати дитяче крісло.
11 Для готуючихся до складання практичного іспиту в МРЭО - відробіток елементів екзаменаційного майданчика.

Спецкурс
about-image

12.1 Принципів активного управління автомобілем через свободу руху, минувши мову цифр (швидкість, потужність, момент, що крутить, і інші чоловічі "штучки").
.2 Ефективне гальмування і "ламані траєкторії" в поворотах як способи ментального розслаблення ("я завжди можу перейти на комфортний для мене режим швидкості") і безболісний перехід на наступний швидкісний режим.
12.3 Способів стабілізації автомобіля зі зносу і занесення однією дією на рульовому колесі (а чоловіки і не здогадуються, що все може бути так просто!)
12.4 Поліцейський розворот.
12.5 Тестова траса на час! Тренер теж бере участь!
ПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 заняття 120 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 1600 ₴

ПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА КУРС
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 5 занять по 90 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 7 200 ₴

СПЕЦКУРС ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 1 заняття 120 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 4 200 ₴

СПЕЦКУРС
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 3 заняття по 120 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта 12 600 ₴

ПОВНИЙ КУРС “ЛЕДІ ЗА КЕРМОМ”
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто
Тривалість програми : 13 занять (10 занять по 90 хвилин + 3 заняття по 120 хвилин)
Автомобіль: школи/клієнта 19 800 ₴

Курс для водіїв–охоронців

about-image

Дізнайтесь особливості руху та взаємодії у кортежі.


Робота охоронців є не простою. Один із найскладніших елементів-це керування автомобілів у різних форс-мажорних обставинах.
Забезпечення безпеки під час руху вимагає постійної пильності, зібраності та дотримання низки основних правил – одне з яких використання автомобіля не тільки як транспортний засіб, а й засіб захисту.
Програма даного курсу дозволяє вивчити прийоми «специфічного» використання автомобіля водієм-охоронцем, а також основи взаємодії (техніку та тактику) водіїв кортежу.
1 Комфортабельний рух
2 Рух на високій швидкості. Згладжування траєкторії руху.
3 Особливості руху у кортежі, Взаємодія водіїв кортежу.
4 Концептуальна пара
5 Прогноз дорожньо-транспортних ситуацій. Метод зупинного руху.
6 тестова траса на підтвердження профпридатності водія
ОДНОРАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто/у групах
Тривалість програми : 1 заняття 120 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта особисто ₴

ПОВНИЙ КУРС
Місце проведення : на розсуд Клубу
Форма проведення програми : особисто/у групах
Тривалість програми : 5 занять по 120 хвилин
Автомобіль: школи/клієнта особисто ₴

При замовленні на сайті можливі знижки

-----

Замовити

Контакти

Зв'язок з нами

Надіслати запитання


Адресс

Тираспільске шосе 22Г автодром "Взльотка"

Телефон

+38 067 458 55 86

Email адрес

pilotdriveclub.odessa@gmail.com